Kultura | rozrywka | edukacja

Młodzieżowe wakacje z Biblioteką!

Masz 13-19 lat? Chcesz aktywnie spędzić wolny czas i poznać nowych ludzi? Weź udział w „Młodzieżowych wakacjach ze Strefą M2” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle! Startujemy we wtorek 14 czerwca, Strefa Innowacji MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

Strefa M2 to przestrzeń przygotowana specjalnie dla młodych ludzi z Jasła i regionu – miejsce spotkań i kreatywnego spędzania wolnego czasu. W ramach „Wakacji ze Strefą M2” na uczestników czekają: najnowsze gry na konsoli, gry planszowe, tablety iPad Air i bezpłatny dostęp do Internetu.

W Strefie będzie można również wziąć udział w ciekawych spotkaniach, a także – zorganizować własne. Nie czekaj, to My czekamy na Ciebie!

Zapraszamy w każdy wtorek w godz. 12.00-15.00 oraz czwartek w godz. 12.00-18.00, Strefa Innowacji MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, pokój 112.

Więcej informacji:
Agata Warywoda
13 446 26 02, wew. 37
nowemedia@mbp.jaslo.pl
www.facebook.com/BibliotekaJaslo/
www.facebook.com/StrefaM2/

Strefy Innowacji to program finansowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, w ramach programu „Wspieranie Programu  Rozwoju Bibliotek 2015”. Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej.

W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE