Kultura | rozrywka | edukacja

Wspólne świętowanie w Klubie Czytających Rodzin MBP w Jaśle (zapowiedź)

Chcielibyście choć przez chwilę przenieść się do beztroskiego świata sympatycznej gromadki dzieciaków z opowieści Astrid Lindgren? Spotkać szaloną Pippi, psotnego Emila, Lottę – pięciolatkę z charakterem i zabawnego Karlssona?

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach Klubu Czytających Rodzin zaprasza na spotkanie z Edytą Jungowską, autorką serii audiobooków dla dzieci pt. „Edyta Jungowska czyta Astrid Lindgren”. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca br. o godz. 16.30 w Centrum Informacji Lokalnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1).

Do udziału w spotkaniu obowiązują zapisy.

Szczegółowe informacje i zapisy na spotkanie:
Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP w Jaśle
Katarzyna Zwolińska
tel. 13 446 26 02
e-mail: dzieci@mbp.jaslo.pl

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”  prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.
 
Akcja odbywa się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Jasła Ryszarda Pabiana.
Partnerami w tegorocznej edycji XV OTCD są: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, Komenda Powiatowa Policji w Jaśle, Straż Miejska w Jaśle, Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Piekarnia JW Jan Wątroba Barbara Wątroba.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE