Na drogach

Motocyklista ranny w wypadku

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godziny 17 w Kołaczycach na drodze krajowej nr 73. W zdarzeniu uczestniczył osobowy volkswagen i motocykl. Ranny motocyklista trafił do szpitala.

Fot. © KPP w Jaśle
Fot. © KPP w Jaśle

Wczoraj, około godziny 17, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku w Kołaczycach na drodze krajowej nr 73, z udziałem motocyklisty oraz osobowego volkswagena. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem 25-letnia mieszkanka powiatu dębickiego, wyjeżdżając z parkingu na drogę krajową, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu w kierunku Jasła motocykliście, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

38-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Jasło, z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierująca volkswagenem oraz pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE