Sport | rekreacja | turystyka

Przez Jasło przejadą uczestnicy 73. Tour de Pologne

Już w najbliższy piątek (15 lipca) przez nasze miasto przejadą zawodnicy biorący udział w międzynarodowym wyścigu kolarskim 73 Tour de Pologne. Czwarty etap wyścigu rozpocznie się w Nowym Sączu, a zakończy w Rzeszowie. W sumie zawodnicy będą mieli do pokonania trasę 218 km.

Pagórkowaty odcinek czwartego etapu prowadzi przez malownicze fragmenty Małopolski i Podkarpacia. Kolarze przejadą również ulicami naszego miasta: 3-go Maja (wjazd od Trzcinicy), Hugona Kołłątaja, Tadeusza Kościuszki, Rynek, Kazimierza Wielkiego, Lwowska i Bieszczadzka (wyjazd na Warzyce).

W związku z organizacją IV etapu 73 Tour de Pologne na terenie Miasta Jasła należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych dróg przejazdu na drogach, przez które będą przejeżdżać kolarze.

Przewidywany wjazd kolarzy na teren Jasła to godz.: 14.30 – 14.40, a wyjazd 14.40 -14.50. Utrudnienia i zamknięcie ruchu kołowego na niektórych odcinkach wyżej wymienionych ulic, może nastąpić na ok. 30 minut przed przyjazdem kolarzy.

Serdecznie zachęcamy do wspólnego kibicowania i dopingowania.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE