Na drogach

Siepietnica: zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego w Siepietnicy, gdzie na krajowej „28” samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku doznanych obrażeń ciała kierujący pojazdem został zabrany przez karetkę Pogotowia Ratunkowego do jasielskiego szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się bez większych utrudnień.

Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR
Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR

Około godziny ósmej rano służby ratownicze zostały poinformowane o zdarzeniu z udziałem samochodu osobowego, do którego miało dojść na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Siepietnica (gmina Skołyszyn). Na miejsce zostały zadysponowane: specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego, dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle i Ochotniczej Straży Pożarnej (KSRG) w Skołyszynie, a także patrole z Posterunku Policji w Skołyszynie i Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Według wstępnych ustaleń Fiat Seicento poruszał się od strony Gorlic w kierunku Jasła. Z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn kierujący pojazdem zjechał nagle z jezdni, po czym uderzył czołowo-bocznie w przydrożne drzewo.

W wyniku doznanych obrażeń ciała 33-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego (w stanie przytomnym) został przetransportowany karetką Pogotowia Ratunkowego do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Tam udzielana jest mu pomoc medyczna. Poszkodowany podróżował sam. Mundurowi ustalili, że był trzeźwy.

Szczegółowe przyczyny tego zdarzenia są badane na miejscu przez Policję.

kol_Siepietnica02

kol_Siepietnica03

kol_Siepietnica04

kol_Siepietnica05

kol_Siepietnica06

kol_Siepietnica07

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE