Na drogach

Utrudnienia na drogach powiatu jasielskiego w związku z wyścigiem kolarskim

Kolarze biorący udział w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Puchar Uzdrowisk Karpackich”, w niedzielę 14 sierpnia br. pojawią się na drogach powiatu jasielskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.

Fot. © archiwum terazJaslo.pl / Damian PALAR
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / Damian PALAR

W niedzielę 14 sierpnia br. na teren powiatu jasielskiego zawita 17. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Puchar Uzdrowisk Karpackich”. Trasa wyścigu prowadzić będzie z Jedlicza do Rymanowa Zdroju m.in. drogami powiatu jasielskiego. Policjanci w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Rozpoczęcie wyścigu nastąpi o godz. 12 w Jedliczu. Wjazd kolarzy na drogi powiatu jasielskiego przewidywany jest na godzinę 12.15 – Potakówka, a wyjazd na godz. 12.36 – Niepla.

Trasa wyścigu przebiegała będzie przez miejscowości: Potakówka – Wrocanka – Tarnowiec – Dobrucowa – Szebnie – Niepla.

Zamknięcie ruchu na wyżej wymienionej trasie nastąpi około 30 minut przed planowanym przejazdem kolarzy do czasu przejazdu samochodu z napisem „KONIEC WYŚCIGU”.

Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE