Kultura | rozrywka | edukacja

Tłuszcz w diecie. Wróg czy przyjaciel? (zapowiedź)

Kolejną, czwartą lekcję o zdrowiu, prawidłowym odżywianiu poprowadzi, w ramach 71.Studni Kulturalnej JDK, Jolanta Miklar znana propagatorka zdrowego stylu życia.

Znawstwo pani Jolanty tematu zdrowia poparte jest studiami farmaceutycznymi i prowadzeniem przez 10 lat własnej apteki pod Dusseldorfem w Niemczech. Wykształcenie farmaceutyczne zdobyła na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach oraz na Uniwersytecie Friedricha – Wilhelma w Bonn. Od 15 lat jest pasjonatką medycyny naturalnej, zdrowego stylu życia.

Pani Miklar zdobyła również kwalifikacje dietetyka, prowadzi Gabinet Zdrowia „Świetlik”, gdzie obok porad w zakresie ziołolecznictwa, doradza jak naprawiać błędy w odżywianiu, które jest ważnym elementem naszego zdrowia.
Wraz z mężem kieruje własną pasieką i gospodarstwem ekologicznym specjalizującym się w uprawie ziół, warzyw i orkiszu.

Jolanta Miklar angażuje się również w edukację i działalność społeczną. Jest członkiem – założycielem Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów w Krośnie oraz członkiem – założycielem Polskiej Akademii Zdrowia w Rzeszowie. Od lat jest prezesem Stowarzyszenia Gospodarstw Ekologicznych i Tradycyjnych Eko-Wisłoka.

Spotkanie organizowane jest w dniu 28 września (środa) godz.17.00 ( sala multimedialna JDK). Bilety wstępu na spotkanie w cenie 10 zł można zakupić w sekretariacie JDK. Ilość miejsc ograniczona.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE