Na drogach

Wypadek w Krempnej: nie zatrzymała się na „STOPIE”

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Krempnej. 29-latka, kierująca osobowym daewoo, najprawdopodobniej nie zatrzymała się przed znakiem STOP i wymusiła na skrzyżowaniu pierwszeństwo jadącemu z lewej strony audi, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Kierująca wraz z córką z obrażeniami trafiły do szpitala.

Fot. © KPP w Jaśle
Fot. © KPP w Jaśle

Do zdarzenia doszło w piątek, około godz. 19.30. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca daewoo lanos, 29-letnia mieszkanka gminy Skołyszyn, jechała drogą powiatową od strony zalewu w Krempnej w kierunku Nowego Żmigrodu. Na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 992, nie zastosowała się do znaku STOP, doprowadzając do zderzenia z audi, którym kierował 24-letni mieszkaniec gminy Krempna. Kierująca lanosem wraz z 5 letnią córką z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Interweniujący policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

wyp_krempna2

wyp_krempna3

wyp_krempna4

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE