Kultura | rozrywka | edukacja

Ukończ studia w krótszym czasie! (zaproszenie)

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zapraszają na spotkanie dotyczące programu „Potwierdzenia efektów uczenia się” (PEU), który pozwala na ukończenie studiów w krótszym niż dotychczas czasie.

Spotkanie, które poprowadzi dr inż. Izabela Cichocka, pełnomocnik programu PEU w rzeszowskiej uczelni, odbędzie się 7 lutego 2017 r. o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie. Nad wydarzeniem patronat honorowy objął Wójt Gminy Skołyszyn — Zenon Szura.

Program „Potwierdzenia efektów uczenia się” (PEU) pozwala osobom z doświadczeniem zawodowym, ukończyć studia w krótszym niż dotychczas czasie. Program ten jest więc szansą przede wszystkim dla tych osób, które z różnych życiowych powodów nie mogły podjąć studiów, lecz musiały szybko rozpocząć pracę. Takie osoby często posiadają wiedzę praktyczną, którą wykorzystują na co dzień niezwykle sprawnie, ale nie mają szans na awans ze względu na brak dyplomu. Jeśli zdecydują się na przystąpienie do programu i udowodnią swoje kompetencje, dzięki czemu zostanie im zaliczona duża część przedmiotów, mogą uzyskać tytuł licencjata z reguły już w półtora roku, tytuł inżyniera – w dwa lata, a tytuł magistra – zaledwie w ciągu jednego roku.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych 7 lutego 2017 r. o godz. 16.00 do Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie, Skołyszyn 283.

Więcej o programie „Potwierdzenia efektów uczenia się” w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie znajduje się na stronie uczelni.

(WSIiZ w Rzeszowie)

SŁOWA KLUCZOWE