Kultura | rozrywka | edukacja

„Jak wspaniale jest być kobietą” (zapowiedź)

Jak czerpać siłę ze swojej kobiecości? Jak być silną i nie przestać być kobiecą? Jak otworzyć się na miłość, która stanie się naszym niewyczerpalnym źródłem energii i szczęścia? Jak dzielić się tą miłością z najbliższymi? Lekcję rozwoju osobistego dla kobiet i nie tylko poprowadzi w ramach 77. Studni Kulturalnej Karolina Górecka – reżyser i instruktor warsztatów teatralnych i rozwojowych.

Karolina Górecka jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi (wydział realizacja filmowo- telewizyjna) i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (wydział reżyseria teatralna). Doświadczenia zawodowe pani Karoliny wzbogaciły studia i praca artystyczna w Barcelonie. W Polsce zadebiutowała na scenie Teatru Nowego w Łodzi przedstawieniem „Kwartet” H. Mullera.

Oprócz pracy artystycznej od wielu lat prowadzi warsztaty teatralne i rozwojowe. Teatr traktuje jako uniwersalne narzędzie służące do wydobycia pełni osobowości i zamanifestowania uśpionego potencjału.

Spotkanie odbędzie się 17 marca br. ( piątek) o godz. 17.00, wstęp wolny.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE