Informacje

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkańca gminy Tarnowiec

Policjanci interweniowali dzisiaj w Tarnowcu, gdzie na drodze leżał nieprzytomny mężczyzna. Funkcjonariusze wraz ratownikiem medycznym prowadzili akcję reanimacyjną do czasu przybycia Pogotowia Ratunkowego. Życia 58-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Wstępnie wykluczono by do jego śmierci przyczyniły się inne osoby.

Dziś rano po godzinie 6, dyżurny jasielskiej komendy został zawiadomiony o nieprzytomnym mężczyźnie, który leżał na drodze relacji Czeluśnica-Tarnowiec. Policjanci na miejscu zastali zgłaszającego oraz ratownika medycznego, który jadąc do pracy zatrzymał się by udzielić pomocy. Ten człowiek zbadał czynności życiowe mężczyzny, wyczuwając słaby puls. Policjanci wspólnie z ratownikiem prowadzili akcję reanimacyjną. Niestety, jego życia nie udało się uratować, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Funkcjonariusze grupy operacyjno-dochodzeniowej przeprowadzili oględziny i wykonali dokumentację fotograficzną. W czynnościach uczestniczył również prokurator i biegły lekarz sądowy. Ciało mężczyzny zabezpieczono celem przeprowadzenia dalszych badań. Wstępnie wykluczono, by śmierć człowieka nastąpiła w wyniku przestępstwa.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Tarnowcu.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE