Informacje

Bieździadka: ciało mężczyzny w cieku wodnym

Policjanci badają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki ujawniono dzisiaj w przydrożnym rowie na terenie miejscowości Bieździadka (gmina Kołaczyce). Wstępnie wiadomo, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku.

Dzisiaj około godziny jedenastej do służb ratowniczych wpłynęła informacja o ujawnieniu zwłok w jednym z cieków wodnych przepływających przez teren miejscowości Bieździadka w gminie Kołaczyce. Natychmiast na miejsce udały się trzy zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej z Jasła i Kołaczyc, w tym łódź płaskodenna, specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego z Jasła oraz patrol Policji.

Niestety,  po wyciągnięciu ciała z koryta na brzeg, okazało się, że mężczyzna nie żyje. Ustalono, że zmarły to 49-letni mieszkaniec tej miejscowości.

Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Policja. Ze wstępnych oględzin ciała przeprowadzonych przez biegłego lekarza sądowego wynika, że do śmierci mężczyzny mogło dojść na skutek nieszczęśliwego wypadku. Wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Na zlecenie prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jaśle zwłoki zostaną zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych.

(Red.)
redakcja@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE