Kultura | rozrywka | edukacja

Skorzystaj z bezpłatnej czytelni internetowej IBUK Libra

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wspólnie z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie oraz bibliotekami publicznymi województwa podkarpackiego wykupiła na kolejny rok dostęp do wybranych publikacji elektronicznych w czytelni on-line IBUK Libra. Dostęp aktywny jest od 2 lutego 2018 r. do 1 lutego 2019 r.

(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Serwis IBUK Libra to pierwsza w Polsce czytelnia online w której znajdują się zarówno podręczniki akademickie i naukowe jak również literatura beletrystyczna. Czytelnia IBUK Libra będzie dostępna na wszystkich komputerach w Bibliotece Głównej oraz filiach MBP w Jaśle.

Czytelnicy MBP w Jaśle, po otrzymaniu w bibliotece kodu PIN, będą mieli możliwość korzystania z czytelni on-line z komputera domowego, tabletu czy telefonu. Po zalogowaniu się na osobiste konto My IBUK i wpisaniu kodu, użytkownik uzyska dostęp do wykupionych zasobów IBUK Libra.

Wszystkie PINY aktywne do lutego 2018 zostały przedłużone na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki PIN otrzymali nie muszą pobierać nowych pinów. Bezpłatne kody dostępu do czytelni IBUK Libra do odbioru we wszystkich placówkach Biblioteki: Czytelnia Główna, Wypożyczalnia dla Dorosłych – ul. Kołłątaja 1, Filia nr 1 – ul. Sobniowska 34, Filia nr 2 – ul. Kopernika 8 oraz Filia nr 3 – ul. Szopena 22.

Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle mogą także otrzymać hasło do logowania, wysyłając prośbę o wydanie PIN-u na adres informacyjny@mbp.jaslo.pl, podając swoje imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej. E-mailem zwrotnym zostanie podany PIN do logowania do wirtualnej czytelni.

Informacji o IBUK Libra udziela:
Katarzyna Koczwara 
tel. 13 446 26 02 wew. 41 
informacyjny@mbp.jaslo.pl

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE