Sport | rekreacja | turystyka

Powrót Beskidnika już 30 września

Miłośników Beskidu Niskiego i biegów górskich zapraszamy 30 września 2018 r. na III edycję Biegu Beskidnika.

Jak zawsze zapewniamy malownicze i wymagające trasy do wyboru: 6 km oraz 21 km, świetną atmosferę i doskonałą okazję do zabawy nie tylko dla biegaczy. Na Bieg zapraszamy również kibiców, rodziny z dziećmi, bowiem w tym roku w Strefie Kibica odbędą się także biegi dla najmłodszych oraz inne atrakcje.

Bieg Beskidnika to idealna propozycja dla amatorów biegów górskich oraz dla bardziej zaawansowanych sportowców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Organizatorzy dla każdego zawodnika zapewniają pamiątkowe medale oraz pakiet startowy, a także puchary i nagrody dla najlepszych biegaczy na dwóch dystansach.

Zapisy rozpoczynamy już 21 maja 2018 r . Wpisowe wynosi 30 zł dla zawodników na trasie 6 km i 21 km. Przed rejestracją prosimy zapoznać się z regulaminem biegu, zapisanie się zawodnika na Bieg jest równoznaczne z akceptacją treści Regulaminu Beskidnika.

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronach:

  • www.biegbeskidnika.powiat.jaslo.pl
  • www.facebook.com/BiegBeskidnika

Organizatorami imprezy są; Starostwo Powiatowe w Jaśle, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów. Patron III Biegu Beskidnika: portal www.FestiwalBiegow.pl.

(MDK w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE