Kultura | rozrywka | edukacja

Wakacje w Skołyszynie!

Wakacje spędzone w swojej miejscowości nie muszą być nudne! Przekonali się o tym wszyscy, którzy już w lipcu skorzystali z oferty Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.

Od początku lipca GOKiCz w Skołyszynie organizuje codziennie zajęcia dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Dzieci uczęszczające na zajęcia wakacyjne sprawiają, że w GOKiCz w Skołyszynie jest gwarno i wesoło. Uczestnicy mają czas na rozwijanie zdolności plastycznych, gry ruchowe oraz zabawy integracyjne.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wycieczki dofinansowane przez Wójta Gminy Skołyszyn z funduszy Gminnego Programu Profilaktyki  i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dzieci uczestniczyły w przejeździe Bieszczadzką Kolejką Leśną. Odbyły się wycieczki do Rabkolandu, kina Farys w Bieczu oraz Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W ramach zajęć wakacyjnych w lipcu organizowano również warsztaty w bibliotece, zajęcia plastyczne, naukę tańca, warsztaty wokalne, zabawy na świeżym powietrzu, gry sprawnościowe oraz spotkanie z policjantem.

Dołącz do nas!
Zapraszamy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w bezpłatnych wakacyjnych cyklach zajęć: „Wokalne poniedziałki”, „Wtorki ze sztuką”, „Roztańczone środy”, „Czwartkowe inspiracje” i „Warsztaty w bibliotece”. W czasie wakacji oferujemy również gry planszowe, piłkarzyki i bilard. Zapraszamy także do odwiedzania biblioteki i czytelni oraz korzystania z bezpłatnego dostępu do Internetu.

Spotkania:
Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa (Skołyszyn) – codziennie,  od poniedziałku do piątku; godzina 14.00.
Filia w Harklowej – wtorek: godzina 13.00.
Filia w Święcanach – środa: godzina 13.00.

Szczegółowy harmonogram zajęć i wyjazdów (kliknij tutaj).

(GOKiCz w Skołyszynie)

SŁOWA KLUCZOWE