Kultura | rozrywka | edukacja

02.09: Święto kolorów w Jaśle! (zapowiedź)

Nie da się ukryć, że wielkimi krokami zbliża się koniec lata. I chociaż pogoda jeszcze się waha, nic nie powstrzyma nadchodzącej bryzy koloru! Holi Festival Poland w tym roku opanuje prawie 100 różnych miejsc, a wakacyjna mapa Polski już na dobre pokryje pył radosnych barw! Już 2 września festiwal zawita do Jasła.

 Holi Festival Poland  to plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

Chociaż przed nami koniec wakacji, wrzesień to doskonały moment, aby zaczarować aurę kolorem oraz potrenować różnobarwne zdolności. Dlatego już 2 września Holi Festival Poland pojawi się w Jaśle. Już dziś warto wpisać sobie tę datę do kalendarza i zbierać siły do kolorowej batalii!

Holi Festival Poland to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana właśnie za święto radości. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia „malowanie” się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

 GDZIE I KIEDY 
Jasło „Przystanek Kwiatowa”
2 wrzesień / godziny imprezy 15:00-21:00

 Transport uczestników wydarzenia: 
Rynek – Kwiatowa oraz Kwiatowa – Rynek według poniższego harmonogramu:
– godz. 15.00 – kurs Rynek (ul. Farna) – ul. Kwiatowa
– godz. 15.30 – kurs Rynek (ul. Farna) – ul. Kwiatowa
– godz. 21.00 – kurs ul. Kwiatowa – Rynek (ul. Farna)
– godz. 21.10 – kurs ul. Kwiatowa – Rynek (ul. Farna).

(Organizatorzy)

SŁOWA KLUCZOWE