Informacje

„Pracuję legalnie” – szkolenie w Jaśle

Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Państwowa Inspekcja Pracy zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się 28 września br. o godz. 10.00 w Oddział w Jaśle – ul. Rynek 18 A.

Szkolenie jest organizowane w ramach kampanii „Pracuję legalnie”, którą prowadzi Państwowa Inspekcja Pracy przy partnerstwie strategicznym ZUS. Celem projektu jest zwiększenie świadomości pracowników i pracodawców o korzyściach legalnego zatrudnienia i zagrożeniach wynikających z pracy w szarej strefie.

Podczas spotkania eksperci przekażą przydatne informacje w tym zakresie. Ponadto uczestnicy będą mogli skorzystać z indywidualnych porad ekspertów ZUS i PIP, a także założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

Program szkolenia:
10.00 – rozpoczęcie
10.10 – „Korzyści z wykonywania pracy legalnej i ryzyko zatrudnienia w „szarej strefie” w kontekście ubezpieczeń społecznych” – ZUS Oddział w Jaśle
10.50 – przerwa
11.00 – „Legalność zatrudnienia i wykonywania innej pracy zarobkowej oraz skutki naruszenia tych wymogów” – PIP Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie – Oddział w Krośnie
11.40 – indywidualne konsultacje z prowadzącymi
12.00 – zakończenie

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 26 września br. Zapisy pod nr tel. 503 129 976.

(ZUS w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE