Kultura | rozrywka | edukacja

Uroki dziejów (zapowiedź)

Spotkanie autorskie z Iwoną Kienzler

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza seniorów do udziału w spotkaniu autorskim z Iwoną Kienzler, autorką ponad osiemdziesięciu publikacji non-fiction z zakresu historii oraz reportaży z podróżny.

Autorka m.in. takich książek jak „Kobiety niepodległości. Bohaterki, żony, powiernice” czy „Kopciuszki na tronach Europy”, pasjonuje się historią, a zwłaszcza rolą kobiet zapomnianych lub niedocenionych, a mających wpływ na losy i decyzje zarządzających państwami mężczyzn w roli mocarzy. Od 1980 roku mieszkanka w Gdyni. Obecnie mieszka również na Gotlandii.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Biblio-aktywni! dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Współorganizatorzy projektu: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle, Klub Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej “Michalina”, Stowarzyszenie Niepełnosprawnych i Przyjaciół „MAMY NADZIEJĘ”, Klub Seniora przy Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Spotkanie odbędzie się 25 września br. o godz. 17.00 w Klubie Seniora przy Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Zapraszamy!

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE