Na drogach

Wypadek trzech samochodów na osiedlu Bryły

Trzy samochody osobowe brały udział w wypadku drogowym na ulicy Mickiewicza w Jaśle. Na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratownicze oraz policjanci. Kierująca jednym z pojazdów trafiła z obrażeniami ciała do szpitala. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Po godzinie czternastej służby ratownicze oraz policjanci zostali skierowani na miejsce kolejnego w tym dniu wypadku komunikacyjnego, tym razem na jasielskie osiedle Bryły. Na ulicy Mickiewicza, stanowiącej ciąg drogi powiatowej relacji Jasło-Błażkowa, zderzeniu czołowo-bocznemu uległy trzy samochody osobowe, wskutek czego kierująca jednym z pojazdów odniosła obrażenia ciała i karetką Pogotowia Ratunkowego została przewieziona do szpitala. Pokrzywdzona została przyjęta na oddział chirurgii w celu szczegółowej obserwacji. Pozostałym uczestnikom nic się nie stało. Wszystkie osoby były trzeźwe.

Do akcji wyjechał podstawowy zespół ratownictwa medycznego, a także strażacy oraz zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle

Ustaleniem przyczyn i okoliczności tego zdarzenia zajęli się policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Przeprowadzono oględziny miejsca i uszkodzonych pojazdów, sporządzono też niezbędną dokumentację, w tym fotograficzną, celem dalszego postępowania wyjaśniającego.

Droga w czasie prowadzonych działań była częściowo zablokowana.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE