Informacje

Biało-czerwone Jasło

Majowe obchody inne niż do tej pory

W związku z trwającym stanem epidemii w naszym kraju oraz obowiązującymi do odwołania ograniczeniami, w tym roku inaczej będziemy świętować rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. To ważne święto, dlatego zachęcamy Państwa do radosnych obchodów, ale tym razem świętujmy w domach. Niech ta wiosna się nie tylko zazieleni, ale i zakwitnie na biało i czerwono, dlatego 2 maja wywieśmy flagę.

Nasze miasto już zostało przystrojone flagami, kwiaty i dekoracje pojawią się również przy pomniku Nieznanego Żołnierza oraz Tadeusza Kościuszki w parku miejskim oraz przy tablicy upamiętniającej 200 rocznicę Konstytucji 3 maja (przy ul. Kołłątaja).

Msza w intencji Ojczyzny odprawiona zostanie w Kościele Farnym 3 maja o godz. 11. Transmisję on-line będzie można obejrzeć na kanałach telewizyjnych AP Media i TV Jasło. Specjalnie na tę okazję program słowno-muzyczny przygotował Jasielski Dom Kultury. Dostępny on będzie w internecie na stronach www.jdkjaslo.pl oraz na www.jaslo.pl , jak też na kanale TV Jasło.

Podziel się zdjęciem swojej flagi w komentarzu z #mojaflaga pod zamieszczonym postem na oficjalnej stronie FB Miasta Jasła https://www.facebook.com/umjaslo/ #Razem3Maja #ZostańWdomu.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE