Kultura | rozrywka | edukacja

Od piątku 8 maja Muzeum Regionalne w Jaśle dostępne dla zwiedzających

Szanowni Państwo, z radością informujemy o udostępnieniu ekspozycji Muzeum dla zwiedzających.

Aby zapewnić bezpieczny dostęp do naszych zbiorów, zainstalowaliśmy urządzenia odkażające i dezynfekujące. Ekspozycje stałe zostaną udostępnione 8 maja br. Będą dostępne dla zwiedzających od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 11.00 i od 12.30 do 14.30 (od godz. 11.00 do 12.30 przerwa techniczna na dezynfekcję i wietrzenie pomieszczeń).

W trosce o bezpieczeństwo zwiedzających i pracowników zwiedzanie odbywać się będzie na następujących zasadach:

  1. Zwiedzający jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przed wejściem do obiektu (dozownik z płynem jest dostępny przy wejściu).
  2. Zwiedzający musi być wyposażony w prawidłowo założoną maseczkę lub przyłbicę (w Muzeum można je zakupić).
  3. Wpisu do księgi zwiedzających dokonuje pracownik obsługi, który dokonuje sprzedaży biletu.
  4. Na terenie Muzeum może przebywać 20 zwiedzających zobowiązanych do zachowania bezpiecznego odstępu (nie dotyczy osób zamieszkujących razem).
  5. Zwiedzający mogą przebywać jedynie w salach wystawowych, ciągach komunikacyjnych i pomieszczeniach sanitarnych (pomieszczenia biurowe pozostają nadal niedostępne).
  6. W czasie pandemii nie oferujemy usługi przewodnika (niezbędnych informacji udzielą osoby obsługujące ekspozycję i pracownicy merytoryczni).
  7. Z oferty Muzeum nie mogą korzystać osoby chore i przebywające na kwarantannie.

O zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco na stronie internetowej Muzeum i w mediach społecznościowych. Zapraszamy!

(Muzeum Regionalne w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE