Na drogach

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym w Skołyszynie. Są ranni

W Skołyszynie, na drodze powiatowej w pobliżu kościoła parafialnego, przed południem doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Dwie osoby zostały zabrane z miejsca zdarzenia do szpitala.

Służby ratownicze, na podstawie wstępnie zebranych informacji podały, że przypuszczalną przyczyną tego zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu motocykliście przez samochód osobowy, przez co doszło do czołowo-bocznego zderzenia się w pojazdów.

Na miejsce wezwano dwa zespoły ratownictwa medycznego z Jasła, dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w Skołyszynie oraz patrol Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

W wyniku wypadku zostały poszkodowane dwie osoby, w związku z czym musiały zostać przewiezione do jasielskiego szpitala na szczegółową diagnostykę.

Z uwagi na prowadzone działania ratownicze oraz policyjne dochodzenie całkowicie wstrzymano ruch na odcinku drogi powiatowej od skrzyżowania z drogą krajową nr 28 w kierunku Lisowa.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE