Kultura | rozrywka | edukacja

II Letnie Warsztaty Bigbandowe (zapowiedź)

Jasielski Dom Kultury zaprasza na II Letnie Warsztaty Big Bandowe dla dzieci już grających w wieku od 8 do 14 lat. Warsztaty odbywać się będą w terminie od 24 do 28 sierpnia. Koszt warsztatów to 70 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia prowadzone będą przez trzech muzyków: Adrian Faryj (Akademia Muzyczna w Krakowie) – sekcja instrumentów dętych drewnianych, Robert Pisarek (Akademia Muzyczna we Wrocławiu) – sekcja instrumentów dętych blaszanych oraz Wojtek Nowicki (muzyk, aranżer, instruktor JDK) – sekcja rytmiczna.

Zwieńczeniem pięciodniowych zmagań muzycznych będzie mini koncert, który odbędzie się 28 sierpnia br. w Jasielskim Domu Kultury o godz. 18.00 (wstęp wolny).

Informacje i zapisy pod nr tel. 664 728 906. Opłata za warsztaty przyjmowana jest w sekretariacie JDK lub przelewem na konto: 44-12402337-1111-0000-3728-6213. W tytule zapłaty należy umieścić: imię i nazwisko uczestnika warsztatów oraz „Warsztaty Big Bandowe”. Więcej szczegółów w regulaminie warsztatów, który dostępny jest na stronie www.jdkjaslo.pl w zakładce – „Regulaminy”.

Prosimy również o zapoznanie się z „Procedurami bezpieczeństwa w Jasielskim Domu Kultury w okresie epidemii koronawirusa COVID-19”, które są dostępne na www.jdkjaslo.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE