Na drogach

Wypadek na drodze krajowej w Zimnej Wodzie z udziałem trzech samochodów osobowych

Do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych doszło w miejscowości Zimna Woda. Trzy osoby zostały poszkodowane. Na miejscu musiały interweniować służby ratownicze. Droga krajowa nr 28 relacji Jasło-Krosno została całkowicie zablokowana.

Po godzinie piętnastej służby ratownicze zostały zaalarmowane o wypadku komunikacyjnym w miejscowości Zimna Woda (gmina Jasło), na drodze krajowej nr 28 między Jasłem, a Krosnem. W zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe. Skutki zderzenia wyglądały bardzo poważnie bowiem jeden z pojazdów dachował na jezdni, drugi zaś zjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się na prawy bok. Szczegółowe okoliczności są wyjaśniane przez policjantów.

Pomocy medycznej wymagały trzy osoby. Po jej udzieleniu przez załogi Pogotowia Ratunkowego poszkodowani zostali sukcesywnie przetransportowywani do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

W działaniach brały udział następujące podmioty: dwa zespoły ratownictwa medycznego SPPR w Krośnie podstacja w Jaśle, dwa zastępy JRG PSP w Jaśle, jeden zastęp OSP KSRG w Warzycach, jeden zastęp OSP w Zimnej Wodzie, jeden zastęp z OSP KSRG w Trzcinicy (przyczepka ostrzegawcza), dwa patrole WRD KPP w Jaśle oraz technik kryminalistyczny.

Droga krajowa nr 28 między Jasłem, a Krosnem została całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 18.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE