Na drogach

Po zderzeniu motocykla z samochodem osobowym wystąpiły ogromne utrudnienia w ruchu na terenie miasta

| FOT. © terazJaslo.pl / Damian Palar

Ulica Lwowska w Jaśle została całkowicie zablokowana wskutek zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Spowodowało to ogromne utrudnienia w ruchu na terenie miasta. W tym wypadku ucierpiała jedna osoba. Policyjni specjaliści prowadzili na miejscu czynności, które pozwolą na szczegółowe ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Około godziny 13:30 na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej w ciągu drogi krajowej nr 73 z ulicą Towarową w Jaśle doszło do wypadku komunikacyjnego z udziałem samochodu osobowego oraz motocykla. Na skutek tego zdarzenia ucierpiał kierujący jednośladem mężczyzna. Poszkodowany, po udzieleniu mu niezbędnej pomocy przez załogę karetki Pogotowia Ratunkowego, został odwieziony do szpitala. Kierującej autem nic się nie stało.

Na miejsce, oprócz zespołu ratownictwa medycznego, wysłano również dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej, a także zastęp z OSP KSRG w Trzcinicy wraz ze specjalistyczną przyczepką ostrzegawczo-informacyjną.

Droga na wymienionym odcinku była całkowicie nieprzejezdna. Policyjny technik wykonuje oględziny oraz sporządza dokumentację fotograficzną. Zgromadzony w ten sposób materiał pozwoli na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności w jakich doszło do zderzenia się pojazdów.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE