Na drogach

Wypadek w Jareniówce na skrzyżowaniu z drogą do Trzcinicy

Dzisiaj popołudniu w miejscowości Jareniówka doszło do zdarzenia drogowego, w którym brały udział dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowały służby ratownicze oraz Policja. Droga powiatowa relacji Jareniówka-Jabłonica została całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym w Jareniówce (gmina Jasło) wpłynęło około godziny 15. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe – Seat oraz BMW. W jednym z aut podróżował sam kierowca, w drugim kobieta z dzieckiem w wieku 10 lat.

Na miejscu interweniowały dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego SPPR w Krośnie (podstacja w Jaśle i Nowym Żmigrodzie), sekcja ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w Trzcinicy oraz patrol Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Poszkodowani, po udzieleniu im niezbędnej pomocy przez ratowników medycznych, zostali zabrani do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Ruch na drodze powiatowej relacji Jareniówka-Jabłonica został całkowicie wstrzymany do czasu zakończenia działań oraz usunięcia uszkodzonych pojazdów z jezdni.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności ustala Policja.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE