Kultura | rozrywka | edukacja

GraMy w planszówki (zapowiedź)

W sobotę 23 lipca 2022 roku zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 5–105 lat do wspólnej zabawy przy grach bez prądu, czyli planszówkach. Warsztaty poprowadzą pasjonaci i miłośnicy gier planszowych z Fundacji GraTy z Krosna.

Wspólna gra, oprócz rozwijania wyobraźni, pozytywnie wpływa na relacje międzyludzkie, łączy pokolenia, pozwala na ciekawe spędzanie wolnego czasu bez ekranu telefonu, komputera czy telewizora. Warsztaty to również świetna okazja do poznania zupełnie nowych osób, zawiązania znajomości lub podzielenia się swoją pasją. Oprócz udziału w różnego rodzaju grach familijnych, będzie można porozmawiać na tematy dotyczące fantastyki, gier RPG oraz powiązane z nimi zagadnienia.

Zabierzcie ze sobą rodzinę, znajomych, sąsiadów, aby wspólnie spędzić czas. Nad całością rozgrywek czuwać będą animatorzy i animatorki z Fundacji GraTy, którzy odpowiedzą na Wasze pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości dotyczące zasad poszczególnych gier. Warsztaty będą także okazją do zapoznania się z ofertą gier planszowych, dostępnych w naszej Bibliotece.

Zapraszamy! 23 lipca, godz. 10:00–13:00, Sala Edukacyjna, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Wstęp wolny.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.