Na drogach

Wypadek w Trzcinicy. Dachował osobowy Volkswagen

W Trzcinicy, na drodze powiatowej relacji Jareniówka – Jabłonica, doszło do wypadku samochodu osobowego. Kierowca pojazdu został poszkodowany. Pomocy udzielili mu strażacy oraz ratownicy medyczni. Trafił do szpitala. W miejscu zdarzenia mogą występować chwilowe utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj około godziny 14-stej na drodze powiatowej relacji Jareniówka – Jabłonica miało miejsce zdarzenie z udziałem samochodu osobowego marki Volkswagen Polo. Wstępnie ustalono, że pojazd poruszał się w kierunku Opacia. W pewnym momencie kierowca stracił nad nim panowanie, wskutek czego zjechał do przydrożnego rowu, a następnie przewrócił się na dach.

Poszkodowanego mężczyznę z uszkodzonego auta wydobyli wspólnie strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Po opatrzeniu obrażeń został przetransportowany do jasielskiego szpitala w celu dalszej diagnostyki.

Skutki wypadku likwidowały zastępy zawodowej straży pożarnej z Jasła i ochotniczej straży pożarnej w Trzcinicy. Nad wyjaśnianiem szczegółowych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia pracują policjanci.

W miejscu zdarzenia należy się liczyć z chwilowymi utrudnieniami w ruchu.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE