Kultura | rozrywka | edukacja

Brighter Colours w Muzycznym Bunkrze JDK (zapowiedź)

Miłośników indie rocka zapraszamy na pierwszy w nowym 2023 roku koncert do Muzycznego Bunkra. Przed jasielską publicznością wystąpi krakowski zespół Brighter Colours. Piątek, 27 stycznia br., godzina 18.00, sala offowa Jasielskiego Domu Kultury. Bilety w cenie 15 zł. do nabycia w sekretariacie JDK lub on-line.

Brighter Colours to krakowski zespół założony w 2019 roku przez dwójkę przyjaciół, który z biegiem czasu rozrósł się do czteroosobowego kolektywu. Muzycy od początku stawiają na własną twórczość i zabawę dźwiękiem. Pod koniec lipca 2022 roku wydali debiutancką Live EP „Spacement Tapes”, która zawiera 5 utworów zarejestrowanych podczas jednego z koncertów. Zespół nagrodzony został wyróżnieniem na II Skała Rock Festival w 2022 roku.

Muzycy doskonale czują się w nurcie indie oraz alternatywnego rocka, ale w ich repertuarze nie brakuje przyjemnych dla ucha popowych melodii, inspiracji kultową muzyką lat 70-tych oraz charakterystycznych harmonii śpiewanych przez dwójkę wokalistów. Ich koncerty to bogata paleta muzycznych kolorów gdzie obok energetycznych i żywiołowych kompozycji, pojawiają się nostalgiczne piosenki jak i utwory idealnie rezonujące z pogodnym uśmiechem na twarzy.

Zespół tworzą: Jake Koch – gitara elektryczna i wokal, Michał Pietraszek – klawisze, Kasia Kobuszewska – gitara basowa i wokal, Bartek Pąprowicz – perkusja.

Zapraszamy!

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *