Na drogach

Osobnica: samochód uderzył w przepust i przewrócił się na bok

| FOT. © KPP w Jaśle

Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w Osobnicy. Na drodze powiatowej, kierująca citroenem straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi uderzając w betonowy przepust.

Dzisiaj około godziny 6, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zostali skierowani do miejscowości Osobnica, gdzie według zgłoszenia doszło do groźnie wypadku. Mundurowi ustalili wstępnie okoliczności zdarzenia. Wynika z nich, że kierująca osobowym citroenem, jadąc drogą powiatową w kierunku Trzcinicy, najprawdopodobniej na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad samochodem i zjechała z jezdni do przydrożnego rowu. Kierowany przez nią pojazd uderzył w betonowy przepust i przewrócił się na bok.

W wypadku ucierpiała kierująca samochodem 53-latka. Kobieta z obrażeniami została przetransportowana do jasielskiego szpitala.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i szczególną ostrożność. Dostosujmy prędkość do warunków ruchu, pamiętajmy, że w okresie zimowym jezdnie często są zmrożone i śliskie. Zwolnijmy i dajmy sobie więcej czasu na reakcję.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE