Kultura | rozrywka | edukacja

Wyjątkowe smaki regionalne, niezapomniana atmosfera i rozrywka (zapowiedź)

Już niebawem, Gmina Tarnowiec i Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu wraz z Kołami Gospodyń Wiejskich serwującym niezliczone rodzaje domowych pierogów, zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, które połączy smaki, tradycje i radość.

XIII edycja Festiwalu będzie nie tylko okazją do delektowania się wyśmienitymi pierogami, ale także połączy się z Dożynkami Powiatu Jasielskiego oraz Latem z kulturą powiatu jasielskiego, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną lokalnej gościnności. Ponadto, czekać będzie na Was IV Podkarpacki Festiwal Serów Tradycyjnych, Regionalnych i Ekologicznych, organizowany we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego. Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla podniebienia!

Na Festiwalu nie zabraknie także rozrywki, zaprezentują się zespoły i kapele ludowe z terenu Powiatu Jasielskiego. Będziecie mieli okazję wziąć udział w grach, zabawach i konkursach, a pokazy rękodzieła oraz kulinarne przysmaki z pewnością wzbudzą zachwyt nad lokalnymi tradycjami. W ciągu dnia będziecie mogli delektować się regionalnym jadłem, a wieczorem czeka na Was gwiazda wieczoru, czyli występ zespołu BRAThANKI. Bezpośrednio po nim na scenie zagości zespół Tequila, który poprowadzi zabawę pod gwiazdami.

Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych uczestnikach Festiwalu. Dla nich przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw, gdzie będą mogli wyszaleć się z rówieśnikami.

Honorowy Patronat nas festiwalem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Partnerem Wydarzenia jest UNIMOT INFRASTRUKTURA S.A.

(GOK w Tarnowcu)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *