Kultura | rozrywka | edukacja

Srebrne włosy i złote serce

– spotkanie Klubu Czytających Rodzin w MBP w Jaśle

Babcie i dziadkowie odgrywają ważną rolę w naszym życiu. Są opiekunami i mentorami, źródłem mądrości, emocjonalnego wsparcia i twórcami wspaniałych wspomnień. Ich wiedza i doświadczenie jest bezcenne a czas spędzony z nimi dostarcza mnóstwo radości i wzruszeń.

Już niedługo będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji 18 stycznia 2024 r. o godz. 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie Klubu Czytających Rodzin.

Uczestnicy będą mieli okazję opowiedzieć o ukochanych dziadkach, jak spędzają z nimi czas, w co się bawią i za co ich kochają. Poznają książki, które opisują niezwykłe relacje między dziadkami a wnukami i przygotują dla nich niespodziankę.

Spotkanie odbędzie się 18 stycznia 2024 roku (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1).

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *