Kultura | rozrywka | edukacja

Zima to … bajka – ferie w jasielskiej Bibliotece

Zima to czas, gdy mróz maluje kryształowe wzory na oknach, śnieg pokrywa ziemię jak miękki koc, a kryształowe płatki tańczą w powietrzu, tworząc niepowtarzalny pejzaż zimowej bajki.

W tej urokliwej atmosferze zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na feryjne spotkania pt. „Zima to … bajka” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, na których będziemy poznawać zimowe opowieści pełne tajemniczych przygód, kolorowych baśniowych zakątków i niesamowitych bohaterów. Wyruszymy w podróż do krainy marzeń i wyobraźni, przekonamy się, że bajki nie tylko przenoszą nas do fantastycznych światów, ale również pomagają zrozumieć wartość przyjaźni i szacunku, kształcą umiejętność wyrażania swoich poglądów, rozwijają naszą fantazję i kreatywność. Wspólnie spędzony czas stanie się prawdziwą zimową przygodą, a biblioteka zamieni się w malowniczy krajobraz białego puchu.

Gotowi na podróż w krainę śnieżnych przygód? Zajęcia odbywać się będą w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży oraz w Filii nr 3 w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 12.00.

Przypominamy o konieczności rezerwacji miejsc na zajęcia. Deklaracja uczestnictwa, Regulamin zajęć, Zgoda na przetwarzanie danych i udostępnianie wizerunku dostępne na naszej stronie. Rezerwacja miejsc kończy się 26 stycznia 2024 r. (piątek).

Szczegółowych informacji udzielają placówki, w których odbywać się będą spotkania:

  • Oddział dla Dzieci i Młodzieży (ul. Kołłątaja 1, 13 446 26 02 wew. 35, dzieci@mbp.jaslo.pl);
  • Filia nr 3 (ul. Szopena 22, 13 446 52 25, filia3@mbp.jaslo.pl).

Zapraszamy!

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *