Kultura | rozrywka | edukacja

Spotkanie z kocimi łapkami (zapowiedź)

22 lutego 2024 r. zapraszamy wszystkich miłośników kotów na spotkanie Klubu Czytających Rodzin działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

Koty uważane są za jedno z najpopularniejszych zwierząt domowych na całym świecie. Są przyjazne, czułe, towarzyskie i niezwykle inteligentne. Lubią być głaskane, bawić się z nami i spędzać czas na naszych kolanach. Podczas spotkania będziemy mieli okazję podzielić się swoimi ulubionymi książkami na ich temat i porozmawiać o swoich czworonożnych przyjaciołach. Przekonamy się, że koty mają własną osobowość i niezależność, ale jednocześnie potrzebują naszej miłości, troski i uwagi. Można ze sobą przynieść ulubioną maskotkę lub zdjęcie swojego zwierzątka.

Spotkanie odbędzie się 22 lutego (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali Edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1).

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *