Kultura | rozrywka | edukacja

Konkurs Wielkanocna Kartka Miasta Jasła 2024

Do 15 marca 2024 r. (piątek) można składać prace na VI edycję konkursu pn. „Wielkanocna Kartka Miasta Jasła”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży klas I-III i IV-VIII szkół podstawowych (w tym z placówek kulturalno-oświatowych, świetlic, klubów) z terenu miasta Jasła.

Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie kartki oddającej atmosferę Świąt Wielkanocnych. Odwoływać się powinna do tradycji świątecznych regionu oraz ogólnie do tematyki tychże świąt. Każda praca powinna być wykonana samodzielnie i przedstawiać własną wizję dziecka. Praca może być wykonana techniką: rysunku, grafiki, kolażu, za pomącą pasteli. Może być namalowana dowolnie wybranym rodzajem farb. Prosimy o wyłączenie materiałów i elementów nietrwałych, wypukłych i tłustych, tj. plastelina, materiały sypkie. Preferowana kartka płaska, format kartki: A4, składana na pół.

W kartkę konkursową należy wkomponować herb Miasta Jasła – wzór herbu. Praca powinna być podpisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora. Prace plastyczne zgłoszone do konkursu nie podlegają zwrotowi.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie konkursu. Zgłoszenia należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *