Informacje

Oficjalne powierzenie pełnienia obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Jaśle

| FOT. © archiwum terazJaslo.pl / Damian Palar

W siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle miała miejsce (19 bm.) podniosła uroczystość związana z powierzeniem pełnienia obowiązków szefa miejscowego garnizonu jednemu z dotychczas zatrudnionych w tym miejscu funkcjonariuszy.

Akt powołania na stanowisko pełniącego obowiązki Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle młodszemu brygadierowi Ireneuszowi Zagórskiemu wręczył osobiście Podkarpacki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie starszy brygadier Tomasz Baran.

Przekazanie decyzji personalnej dotyczącej objęcia stanowiska kierowniczego w miejscowej jednostce Państwowej Straży Pożarnej nastąpiło podczas uroczystej zbiórki, która miała miejsce w sali tradycji, w obecności kadry kierowniczej, funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych.

Młodszy brygadier mgr inż. Ireneusz Zagórski pełnił do tej pory służbę na stanowisku zastępcy Naczelnika Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Za wykonywanie swoich obowiązków służbowych był do tej pory nagradzany i odznaczany, m.in. Brązową i Srebrną Odznaką „Za zasługi dla ochrony przeciwpożarowej”, Honorową Odznaką „Za zasługi dla pożarnictwa powiatu jasielskiego” oraz dyplomem i pamiątkowym medalem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z okazji jubileuszu 30-lecia Państwowej Straży Pożarnej w uznaniu za zasługi na rzecz organizacji, funkcjonowania i rozwoju ochrony przeciwpożarowej, ratownictwa i ochrony ludności.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *