Kultura | rozrywka | edukacja

Wolne miejsca czekają na ósmoklasistów!

Ruszamy z naborem uzupełniającym na kurs „Powtórka dla Ósmoklasisty” - język polski

Egzamin ósmoklasisty zbliża się wielkimi krokami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że uczniowie jasielskich szkół podstawowych na dobre wpadli już w wir przygotowań. Doskonałym przykładem są uczestnicy kursu „Powtórka dla Ósmoklasisty – język polski”. W minioną sobotę wzięli udział w pierwszych zajęciach. Choć kurs już się rozpoczął, to na ósmoklasistów wciąż czekają wolne miejsca. Nie czekaj i już dzisiaj zapisz swoje dziecko. Nabór uzupełniający rozpocznie się we wtorek (5 marca br.) o godz. 18.00.

Ósmoklasiści przystąpią wkrótce do egzaminu z trzech przedmiotów obowiązkowych, tj.: języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego. Uczniów jasielskich szkół podstawowych czeka mnóstwo pracy. Chcemy im pomóc w osiągnięciu celu, jakim jest uzyskanie zadowalającego wyniku egzaminu ósmoklasisty. Dlatego też uruchomiliśmy kurs „Powtórka dla Ósmoklasisty” – język polski. Pierwsze zajęcia odbyły się w minioną sobotę (2 marca br.).

Na ósmoklasistów wciąż czeka jeszcze kilka wolnych miejsc. Postanowiliśmy zatem przeprowadzić nabór uzupełniający. Zostanie on przeprowadzony w systemie on-line za pośrednictwem strony internetowej www.genjaslo.pl. Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny od 5.03.2024 r. (godz. 18.00) do 11.03.2024 r. (godz. 9.00).

Kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Terminy zajęć dla poszczególnych grup sprawdzisz TUTAJ.
Przed zgłoszeniem dziecka do Kursu Szybkiego Czytania zapoznaj się z REGULAMINEM.

Do udziału w kursie zapraszamy uczniów klasy ósmej szkoły podstawowej, zamieszkałych na terenie Jasła. Maksymalna liczba uczestników to 20 osób. O zakwalifikowaniu uczestnika do kursu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Udział w kursie jest bezpłatny!

Kurs „Powtórka dla Ósmoklasisty” – język polski dla uczniów szkoły podstawowej jest zadaniem realizowanym przez Miasto Jasło ze środków projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” w ramach przedsięwzięcia: „Jasło Miasto Wiedzy”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

(Generator Nauki GEN w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *