Na drogach

Zderzenie na 3-go Maja w Jaśle, poszkodowany motocyklista

Na ulicy 3-go Maja w Jaśle doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem odniósł obrażenia, na skutek czego został odwieziony karetką do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

W akcji brały udział dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej, podstawowy zespół ratownictwa medycznego Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie oraz zespół transportu medycznego ze szpitala, który najechał na to zdarzenie i zabezpieczył pacjenta do czasu przyjazdu służb ratowniczych.

Poszkodowanemu motocykliście (19 l.) została udzielona niezbędna pomoc przez ratowników medycznych i strażaków. Następnie został on przetransportowany do szpitala w celu szczegółowej diagnostyki.

Ruch w miejscu zdarzenia jest utrudniony. Pas od strony centrum miasta jest częściowo zablokowany. Strażacy ręcznie regulują przejazd pojazdów po przeciwnej stronie drogi.

Na miejscu jest obecny patrol Policji, który bada szczegółowo przyczyny i okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *