Kultura | rozrywka | edukacja

Ekologiczne malowanie – spotkanie Klubu Czytających Rodzin w MBP w Jaśle (zapowiedź)

Środowisko w którym żyjemy ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie i dobre samopoczucie, natomiast dobrze zaprojektowana i odpowiednio utrzymana przestrzeń wokół nas, wpływa na naszą efektywność i kreatywność.

13 czerwca 2024 r. o godz. 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie Klubu Czytających Rodzin, na którym będziemy rozmawiać o zanieczyszczeniach, zmianach klimatycznych, gatunkach zagrożonych, recyklingu i sposobach na ograniczenie negatywnego wpływu człowieka na planetę. Odbędą się warsztaty malowania eko-toreb, podczas których nauczymy się, jak ozdobić ekologiczną torbę przy użyciu różnych technik malarskich. Będzie to świetna okazja, aby stworzyć unikatową i stylową torbę, która będzie nie tylko praktyczna, ale także ekologiczna.

Obowiązują zapisy mailowe: dzieci@mbp.jaslo.pl lub telefoniczne 13 446 2602 wew. 35.

Spotkanie odbędzie się 13 czerwca 2024 roku (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1).

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *