Informacje

Poszukiwani w rękach policjantów

| FOT. © KPP w Jaśle

W tym i ubiegłym tygodniu, jasielscy funkcjonariusze, zatrzymali łącznie czterech mężczyzn, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Jeden z nich poszukiwany był listem gończym. Najdłużej, bo rok i dwa miesiące w zakładzie karnym, spędzi mieszkaniec Jasła.

Wiele osób wciąż próbuję ukrywać się przed organami ścigania, aby uniknąć pobytu w więzieniu. Policjanci podczas prowadzenia intensywnych czynności ustalają, namierzają i zatrzymują poszukiwanych.

W tym i w ubiegłym tygodniu, jasielscy funkcjonariusze zatrzymali łącznie czterech poszukiwanych. Mężczyźni byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Jaśle, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Najdłużej w zakładzie karnym spędzi 44-latek. Mieszkaniec Jasła, ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze jednego roku i dwóch miesięcy. Odpowiednio 4 i 5 miesięcy w więzieniu, spędzą również 60-latek i 43-latek. Młodszy z nich, poszukiwany był listem gończym wydanym przez jasielski sąd.

Czwarty z zatrzymanych mężczyzn, to mieszkaniec gminy Tarnowiec. 44-latek zgłaszając interwencję, został wylegitymowany przez mundurowych. Okazało się, że ma do odbycia karę zastępczą pozbawienia wolności w wymiarze 5 dni.

Wszyscy zatrzymani trafili już do zakładów karnych, gdzie odbywają zasądzone im kary.

(KPP w Jaśle)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button