Kultura | rozrywka | edukacja

Zapraszamy na Dzień Taty w GEN-ie

Od Dnia Taty dzieli nas zaledwie kilka dni. Z myślą o wszystkich ojcach i ich pociechach postanowiliśmy zaproponować Wam wspólne spędzenie święta wszystkich tatusiów. W najbliższy piątek (21 czerwca br.) zapraszamy do Generatora Nauki GEN, gdzie będą czekać na Was warsztaty programowania z klockami LEGO i ekscytujący spacer po desce strachu w naszej pracowni wirtualnej rzeczywistości.

Nie od dziś wiadomo, że warsztaty programowania z klockami LEGO, które z powodzeniem prowadzą nasi edukatorzy, to doskonały sposób na rozwój kreatywnego myślenia, umiejętności rozwiązywania złożonych problemów oraz logicznego myślenia. Do wspólnej zabawy z zestawami LEGO Education Spike Prime zapraszamy wszystkich tatusiów wraz z pociechami. Zajęcia adresujemy do dzieci w wieku od 7 lat. Warsztaty odbędą się w godz. 15.45 – 16.45. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzimy pod numerami tel. 13 448 25 00 i 13 448 25 07. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

Wizyta w GEN-ie będzie też nie lada gratką dla miłośników nowych technologii i osób szukających mocnych wrażeń. W piątkowe popołudnie, w naszej pracowni wirtualnej rzeczywistości znajdziecie gogle VR i specjalną aplikację, która pozwoli Wam cieszyć się spacerem na dużej wysokości. Do spaceru po desce strachu zapraszamy tatusiów i dzieci w wieku od 10 lat. Atrakcja będzie czynna w godz. 15.00 – 17.00. W tym przypadku nie prowadzimy zapisów. Wstęp do pracowni VR jest bezpłatny.

Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Taty!

(Generator Nauki GEN)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *