Informacje

Lipiec na basenie w wyjątkowej cenie

| FOT. © materiały prasowe Urzędu Miasta w Jaśle

Do tej pory, Urząd Miasta w Jaśle przekazywał corocznie około 1600 bezpłatnych wejściówek na jasielski basen. W tym roku, poza pulą bezpłatnych biletów, wprowadziliśmy dodatkową propozycję, która pozwoli jeszcze większej liczbie młodych osób skorzystać z oferty basenu otwartego.

Wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Jaśle zapraszamy dzieci i młodzież z jasielskich szkół podstawowych do skorzystania z lipcowej promocji! Każdy, kto jest uczniem szkoły podstawowej z terenu Jasła, może kupić bilet za jedyne 5 zł zamiast 16 zł! Promocja obowiązuje od poniedziałku do czwartku. By skorzystać z tańszej wejściówki – bilet musisz kupić do godz. 12.

Dlaczego warto?

  • Fantastyczna zabawa na świeżym powietrzu.
  • Wyjątkowo niska cena, dzięki której jeszcze więcej dzieci będzie mogło cieszyć się basenem.

Dla kogo?

  • Uczniowie jasielskich szkół podstawowych
  • Promocja dotyczy ponad 2,6 tys. dzieci i młodzieży
  • Wystarczy okazać legitymację szkolną przy wejściu.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Przyjdźcie na basen, skorzystajcie z promocyjnej ceny i cieszcie się latem pełnym wodnych atrakcji!

Przypominamy, że w tym tygodniu przewodniczący wszystkich naszych osiedli, jak co roku, otrzymają jednorazowe wejściówki na basen, które będą przekazywać młodym mieszkańcom.

KOMUNIKAT dla mieszkańców o. Śródmieście
Bezpłatne wejściówki na jasielski basen odkryty dla dzieci i młodzieży będą rozdawane mieszkańcom os. Śródmieście 9 lipca od godz. 16 – 18 w Jasielskim Domu Kultury, w sali nr 7.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *