W sobotnie popołudnie w Pielgrzymce odbyły się uroczystości jubileuszowe z okazji 120-lecia miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej, połączone z gminnymi obchodami Dnia Strażaka. Podczas wydarzenia sztandar jednostki został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem „Strażacka Gwiazda Podkarpacia”. Zdjęcia: terazJaslo.pl / Damian Palar.



