terazJaslo.pl
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
AUTOPROMOCJA
NA DROGACH

Kąty: zderzenie dwóch samochodów, po którym jeden z nich dachował

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w Kątach na drodze relacji Kąty – Myscowa. Kierująca oplem astrą prawdopodobnie wyjeżdżając z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu osobowym passatem, doprowadzając do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia opel zjechał z jezdni i dachował. Kierujący pojazdami z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 8:30 w Kątach. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca oplem astrą 33-letnia mieszkanka gminy Nowy Żmigród, najprawdopodobniej wyjeżdżając z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu w kierunku Myscowej osobowemu passatowi, którym kierował 77-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród. W wyniku zderzenia pojazdów, opel zjechał z jezdni i dachował. Kierujący pojazdami z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala.

Na miejscu policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej, wykonują oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczają ślady. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

(KPP w Jaśle)

Back to top button
terazJaslo.pl | Jasło, powiat jasielski - portal regionalny
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.