1 procent podatku dla trojaczka z Jasła

Kamilek jest jednym z jasielskich trojaczków. Razem z dwoma braćmi urodził się przedwcześnie w ósmym miesiącu ciąży, z bardzo niską masą urodzeniową. Pierwsze pół roku życia spędził w szpitalu walcząc o życie.

Kamilek ma dzisiaj 4,5 roczku. Cierpi na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę lekooporną, dysplazję oskrzelowo-płucną oraz refluks żołądkowo-przełykowy. Ostatnio lekarze zdiagnozowali u Kamilka ciężką chorobę metaboliczną – chorobę Menkesa, która powoli wyniszcza jego organizm. Z powodu tej choroby Kamilek jest całkowicie uzależniony od pomocy innych, potrzebuje 24-godzinnej opieki, specjalistycznego sprzętu i leczenia oraz codziennej intensywnej rehabilitacji, co wiąże się z ogromnymi kosztami.

Dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli i o wielkim sercu o wsparcie i pomoc finansową dla Kamilka.

Podarujcie Państwo 1% swojego podatku na pomoc Kamilkowi.

Aby to zrobić wystarczy na druku PIT w rubryce:
„WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”, wpisać: KRS 0000037904, a w polu „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE – CEL SZCZEGÓŁOWY 1%”: 18711 Śmietana Kamil

Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych organizacji pożytku publicznego.

Kamilkowi można pomóc poprzez bezpośrednie wpłaty na konto Fundacji:
FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH SA 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Z dopiskiem: 18711 Śmietana Kamil – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Z całego serca dziękujemy.

Rodzice Kamilka