Kowalowy
Gminne obchody święta plonów
KULTURA | ROZRYWKA | EDUKACJA
Rolnicy z gminy Jasło dziękowali za tegoroczne plony. W niedzielę, 19 sierpnia w miejscowości Kowalowy odbyły się dożynki, jedno z największych świąt na polskiej wsi. Po ścięciu ostatnich kłosów zboża rolnicy obchodzą uroczyste święto dziękczynienia za dary Ziemi.
21 sierpnia 2012 | 15:11
Gminne obchody święta plonów
Rolnicy z gminy Jasło dziękowali za tegoroczne plony. W niedzielę, 19 sierpnia w miejscowości Kowalowy odbyły się dożynki, jedno z największych świąt na polskiej wsi. Po ścięciu ostatnich kłosów zboża rolnicy obchodzą uroczyste święto dziękczynienia za dary Ziemi. 