terazJaslo.pl
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

cukiernictwo

ZSUiS Wicemistrzem Polski w cukiernictwie!
KULTURA | ROZRYWKA | EDUKACJA

ZSUiS Wicemistrzem Polski w cukiernictwie!

Drużyna młodych cukierników z jasielskiego ZSUiS odniosła wspaniały sukces. Podczas IX Mistrzostw Polski Uczniów Szkół Cukierniczych, nad którym honorowy patronat objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej, uczniowie technikum kształcący się w zawodzie technik technologii żywności – Bartłomiej Smoleń i Maksymilian Czechowicz, wywalczyli II miejsce i tytuł Wicemistrzów Polski.
Back to top button