Informacje

Bądź dumny – idź do urny!

W dniu 7 czerwca będziemy wybierać posłów do Parlamentu Europejskiego na pięcioletnią kadencję. Aby Podkarpacka Ziemia miała silną reprezentację potrzebna jest wielka mobilizacja wyborców. Dlatego zapraszam Jaślan do pobicia rekordu frekwencji. Spróbujmy osiągnąć najwyższy wynik w Polsce, a może i w Europie.

Pokażmy, że Jasło jest miastem wyjątkowym, a Jaślanie niezwykłą społecznością. Pokażmy Polsce i światu, że jesteśmy solidarni, niezłomni, zaangażowani. Pobicie rekordu frekwencji byłoby szansą na wielką promocję miasta w Polsce i Europie. Bardzo niewiele osób w świecie wie, że Jasło – kolebka przemysłu naftowego, najpiękniejsze i najczystsze miasto w Galicji w XIX w – zostało doszczętnie zniszczone 65 lat temu i odrodziło się jak Feniks z popiołów. Zwrócenie uwagi na historię, ale też zainteresowanie potencjałem i możliwościami współczesnego Jasła może spowodować zainteresowanie środowisk politycznych, biznesowych i przynieść wymierne korzyści dla Miasta. Dlatego bądźmy razem w lokalach wyborczych 7 czerwca. Stać nas na miano Najbardziej Europejskiego Miasta w Polsce.

„Bliżej ludzi” to hasło które realizuję. „Bliżej Europy” to hasło które wspólnie zrealizujemy 7 czerwca. Jesteś Jaślaninem, Polakiem, Europejczykiem. Bądź z tego dumny – idź do urny!

Maria Kurowska
Burmistrz Miasta Jasła

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Bądź dumny – idź do urny!”