Informacje

Minister Grad odwiedzi jasielski Gamrat

W piątek z wizytą do jasielskich Zakładów Sztucznych Gamrat S.A. przyjedzie Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad. Towarzyszyć mu będzie poseł na Sejm RP Elżbieta Łukacijewska. Goście zwiedzą zakłady produkcyjne wykładzin i rur oraz odwiedzą firmy działające na terenie spółki.

Podczas spotkania minister zostanie zapoznany ze specyfiką firmy, zostaną mu przedstawione również nowości rynkowe i plany rozwojowe na najbliższe lata. W tej chwili Gamrat jest jednym z największych przetwórców tworzyw sztucznych w kraju oraz liczącym się zakładem w Europie.

W planie przewidziana jest również konferencja prasowa z udziałem ministra i zarządu spółki. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali dziennikarze czasopism branżowych budowlanych i infrastrukturalnych oraz mediów regionalnych. Natomiast w części rekreacyjnej przewidziano zawody strzeleckie o Puchar Prezesa Gamrat S.A.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Minister Grad odwiedzi jasielski Gamrat”

  1. Ministra przekierować do Pektowinu. Może pracownicy Pektowinu przejadą do Gamratu na rozmowę z Panem Ministrem i Pania Poseł Łukacijewską, która zapewniała pomoc Pektowinowi?