Informacje

XI Piknik Rodzinny w ZSM nr 4 (zapowiedź)

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Gimnazjum nr 4 w Jaśle serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolic na XI Szkolny Piknik Rodzinny, który odbędzie się już w najbliższą sobotę (30 maja) na terenie szkoły. Organizatorzy przygotowali na tą okazję sporo atrakcji.

Impreza rozpocznie się o godzinie 10. Będą występy sceniczne, pokazy sportowe, pokazy tresury psa policyjnego. Będzie loteria fantowa, w której przewidziano wiele nagród. W tym dniu szkołę odwiedzą harley‘owcy, pracownicy straży pożarnej i jasielskiej policji. A zatem atrakcji przewidzianych jest bardzo dużo. Nie zawiodą się również amatorzy potraw z grilla oraz wypieków domowych. Będzie też malowanie twarzy dziecięcych na korytarzu szkolnym wraz z grupą „szkolnych artystek”.

Mówi Grażyna Idzik, dyrektor ZSM nr 4 w Jaśle (posłuchaj)

Szczególnie ciepło zaproszeni są przedszkolacy, którzy brali udział w konkursie plastycznym „Dziecięce marzenia”. Wszystkie dzieci, które składały prace plastyczne w szkole będą w tym dniu nagrodzone. Początek imprezy dla przedszkolaków od godziny 9.

Dla najmłodszych będzie też okazja do zapoznania się z ofertą dydaktyczną placówki (możliwość zwiedzenia sal lekcyjnych, sali gimnastycznej, jadalni, świetlicy, szatni szkolnej).

W związku z organizowanym piknikiem, w dniu 30 maja od godziny 8:00-15:00 zostanie zamknięta ulica Skargi na odcinku Kościoła Farnego do skrzyżowania z ulicą Śniadeckich. Możliwość przejazdu będą mieć tylko mieszkańcy ulicy, posiadacze kart parkingowych i jednodniowych przepustek wydawanych przez sekretariat szkoły.

Pod patronatem medialnym terazJaslo.pl.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE